Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Inlocuieste (completeaza) produsele consumate de catre clienti; Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camerele hotelului; Mentinerea curateniei si punerea la dispozitie a tot ce este necesar pentru camerele de hotel si in alte zone din hotel, destinate oaspetilor incluzand: curatenia in camere, holuri si alte incaperi, curatarea si dezinfectarea bailor, schimbarea asternuturilor, a produselor din baie (sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, etc.) Curatenie generala in camerele, baile de hotel , coridoare, spatii comune, sters praful, aspirat, sters pe jos .etc. Se lucreaza in hoteluri de 3***-4****

Cerinte

- experienta pe un post similar prezinta avantaj; - cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie; - persoana sociabila,harnice, comunicativa, adaptabila. Responsabilitati / Beneficii: - SERIOZITATE - se lucreaza 6-7 zile/sapt, 10 ore/zi; - salariul 500-650 euroNET/luna - se ofera cazare+masa GRATUIT; - perioada pana in luna Octombrie ; ...Thank you for calling Inteligent Career HR ! ... and paramount important: THANK YOU FOR BEING THERE WITH US!