Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru a aplica la acest job este nevoie de o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila, combinata cu dorinta de a ajuta si de a fi amabi,l, poate ajuta rezidentii cu dizabilitati sa treaca peste momentele dificile care pot aparea in relationarea cu cei in varsta. Beneficii: • salariul este de 6.15 lire sterline/ora (poate ajunge la 1500 lire sterline/luna • obtinerea unei diplome recunoscute internaţional • obţinerea Yellow Cardului • perioada de angajare şi şcolarizare este de un an • după un an de la obţinerea Yellow Cardului în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean englez PLECARII URGENTE!!! LOCURILE DE MUNCA SUNT GARANTATE!!!

Cerinte

- experienta nu este obligatorie dar constiuie un avantaj -(experienta ca sora medicala, infirmier dar si alte domenii conexe, nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj); - motivatie puternica de a lucra in domeniul ingrijirii persoanelor cu probleme; - dorinta de a lucra in acest domeniu cel putin un an (de preferat mai mult); - persoana sensibila, iubitoare, rabdatoare; - LIMITA DE VARSTA ESTE INTRE 20 - 50 ANI Acte Necesare: - Copie buletin - Copie pasaport - Copie certificat de nastere + traducere legalizata in engleza, - Certificat de casatorie + traducere legalizata in engleza (dupa caz) - Cazier judiciar - copie + traducere legalizata in engleza, - Adeverinta medicala" clinic sanatos" - eliberata de medicul de familie, - Copie Diploma studii.+ traducere legalizata in limba engleza Costul programului: Costul total al programului este: • 245 lei la înscrierea în program. • 250 Euro la primirea ofertei de muncă PLECARII URGENTE!!! LOCURILE DE MUNCA SUNT GARANTATE!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala