Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agenţia noastră recrutează pentru firma parteneră din Marea Britanie personal îngrijire pentru case de bătrâni aflate pe întreg teritoriul Marii Britanii. Beneficii: • salariul este de minim 5000 lei pe lună (cel puţin 6.08 lire sterline pe oră) • câştigarea unei diplome recunoscute internaţional • obţinerea Yellow Cardului • perioada de angajare şi şcolarizare este de un an • după un an de la obţinerea Yellow Cardului în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean britanic • perfecţionarea limbii engleze

Cerinte

• absolventă de şcoală profesională, liceu sau facultate • pentru femei nu este necesară o experienţă de muncă relevantă, dar ea constituie un avantaj. Pentru bărbaţi experienţa de muncă relevantă de cel puţin un an este obligatorie. • cunoaşterea limbii engleze cel puţin la nivel mediu Costul programului: Costul total al programului este: • 250 lei + 660 lire sterline la înscrierea în program. • 900 lei + 600 lire sterline la primirea ofertei de muncă