Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program se adresează doamnelor care vor să lucreze în Marea Britanie şi să primească o diplomă în domeniul Care Assistant. Locurile de muncă disponibile sunt în cămine pentru bătrâni, pe întreg cuprinsul Marii Britanii. Avem posturi disponibile atât pentru persoane cu experienţă în domeniu cât şi pentru persoane fără experienţă. Beneficii - câştigarea unei diplome recunoscute internaţional - obţinerea permisului de muncă Yelow Card - salariul este de minim 1100 euro pe lună (cel puţin 5.93 lire sterline pe oră) - perioada de angajare şi şcolarizare este de un an - după un an de muncă în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean britanic - perfecţionarea limbii engleze

Cerinte

- doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 22 si 45 ani - experienţa în domeniu nu este necesară. - cunoaşterea limbii engleze cel puţin la nivel mediu - absolventă de şcoală profesională, liceu sau facultate Costul programului: Costul total al programului este de 1400 lire sterline + 210 lire sterline pentru Yellow Card, care se plătesc astfel: - 440 lire sterline + 210 lire sterline pentru Yellow Card la înscrierea în program. Dacă vă răzgândiţi veţi primi înapoi 610 lire sterline - 560 lire sterline la primirea ofertei de muncă - 400 lire sterline după prima lună de muncă