Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Care Assistant - Ingrijire varstnici in azile de batrani din Marea Britanie, spalarea si imbracarea lor, ajutor pentru hranire, medicamentatie conform fisei, asistenta in diferite activitati. Salarizarea minima este de: 5.80 Lire Sterline Brut / Ora - pentru persoane cu experienta, fara calificare. 6.0 Lire SterlineBrut / Ora - pentru persoane cu experienta si calificare. Numar de ore minim pe saptamana : 40 ore /saptamana Se fac ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului. Cazare : Cazarea este asigurata , dar se platesc utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. Contract de munca pe o perioada intre 6 luni si 12 luni. Contractele de munca pot incepe imediat. Ideal ar fi ca persoanele care urmeaza sa aiba o pozitie ca si Care Assistant sa fie capabile sa lucreze o perioada de 1 an pe aceasta pozitie. Taxe: Interviu / Procesare: 200 lei - garanteaza locul Mediere: 250 euro + TVA - se plateste la semnarea contractului

Cerinte

Limba engleza la nivel mediu Numai Persoane cu experienta; Fara antecedente penale (se cere cazier judiciar); Clinic sanatos Sociabilitate, rabdare, maleabilitate, adaptabilitate