Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infomunca recruteaza doamne pentru ingrijire batrani la azile. Conditii: - Experienta in domeniu - Limba engleza nivel mediu conversational - varsta cuprinsa intre 30 si 55 de ani Se ofera: - salarii intre 6.19 si 7 lire brut pe ora - se lucreaza 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi cu posibilitatea de a face ore suplimentare care sunt platite separat - contractul de munca este pe minim 1 an de zile cu posibilitate de prelungire - se ofera cazare - transportul pana in Uk este suportat de catre angajat Partenerii nostrii din Uk ofera asistenta pentru a obtine Yellow Card.

Cerinte

Infomunca recruteaza doamne pentru ingrijire batrani la azile. Conditii: - Experienta in domeniu - Limba engleza nivel mediu conversational - varsta cuprinsa intre 30 si 55 de ani Candidatii trebuie sa fie dispusi sa semneze un contract pe minim 12 luni. Partenerii nostrii din Uk ofera asistenta pentru a obtine Yellow Card.