Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ofera clientilor toate informatiile referitoare la modul de functionare a aparatelor si la regulile de joc * Supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de joc * Intampina clientii, preia comenzile si serveste clientii intr-o maniera cat mai profesionista * Intocmeste incasarile zilnice si predarea gestiunii * Realizeaza platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti * Realizeaza inventarul si gestiunea marfii * Mentine curatenia si igiena la locul de munca in conformitate cu normele in vigoare.

Cerinte

* Studii medii finalizate - DIPLOMA DE BACALAUREAT * Experienta in domeniu ( vanzari, alimentatie publica ) prezinta un avantaj * Orientare catre client, atitudine pozitiva * Abilitati de comunicare * Limba engleza - conversational * Lucru in echipa * Disponibilitate pentru lucru in ture Oferta (bonusuri, beneficii): Salariu atractiv Echipa tanara Atmosfera de lucru placuta Program de lucru flexibil Puteti aplica si la adresa de e-mail "jobs@maxbetromania.com", CV cu poza mentionand pe CV postul pentru care ati aplicat.