Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

>> REFORMA SANATATII << -La fel ca in Reforma Pensiilor Private, in curand vom fi obligati sa aderam la un sistem privat de sanatate. - Fiecare persoana intre 3 si 80 de ani va fi OBLIGATA sa semneze un act de aderare. - Semnarea unui act de aderare va fi GRATUITA si va genera comisioane de milioane de EURO tuturor agentilor care participa la colectarea de adeziuni. - Recrutare noi colaboratori - Instruirea noilor colaboratori - Colectare adeziuni dupa inceperea reformei - 20 milioane de potentiali clienti - Aderarea va fi GRATUITA - Aderarea va fi OBLIGATORIE - In reforma pensiilor comisionul pentru fiecare adeziune a fost intre 100 si 300 RON.

Cerinte

VINO SI TU! Iata beneficiile: - Posibilitatea de a recruta noi agenti si de a castiga comision din vanzarea lor. -Posibilitatea de crea echipa de vanzari si a avansa pe baza rezultatelor la nivele superioare in cariera. Castig din fiecare adeziune ('asigurare') facuta de fiecare membru al echipei. INSCRIERI TEL: 0769698516