Detalii loc de munca

Descrierea jobului

De ce ar merita să ne implicăm în afacerea SCNet? Pur şi simplu pentru că toţi suntem cumpărători şi dorim reduceri de preţ permanente! Sau pentru că avem propria firmă şi dorim să îi facem publicitate gratuită! Sau pentru că… - este o afacere care răspunde nevoilor noastre, adică nu vindem nimic, cumpărând inteligent de la partenerii comerciali cu sigla SCNet, spunându-le doar id-ul nostru de SCNet sau, şi mai simplu, prezentându-le propriul nostru card de cumpărături primit de la firmă - este o afacere care se face comod, fără alergătură, fără target - este o afacere valabilă pentru toată lumea, deoarece oricum facem cumpărături zilnic, săptămânal, lunar şi unde avem reduceri permanente variind între 5%-50% - putem câştiga minim 1leu de la fiecare persoană din structura noastră, iar asta pe o structură de mii de persoane! - pe lângă salariul sau pensia din prezent, avem şi acest profit! sună bine, nu? Şi totul pentru că ajutăm o persoană să se înscrie, gratuit, într-un minut, un om care face cumpărături la fel cum o făcea şi înainte, acum folosindu-şi doar id-ul sau cardul SCNet la partenerul comercial respectiv. Dacă vi se pare atractiv şi profitabil, aştept cv-ul dvs.

Cerinte

- persoane care au minim 18 ani (pot lucra şi cei mai tineri, însă pe un cont al unei persoane adulte din familie) - este necesar un PC sau laptop cu conexiune la internet - fără target, fără investiţie, fără livrare de produse - fără să fiţi obligaţi să vindeţi sau să cumpăraţi ceva - programul vi-l stabiliţi dvs, part-time sau full-time - venituri crescătoare în mod continuu