Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara conform itinerariului de mai jos:  Resita - Victoria Center - 14 mai - 20 mai  Timisoara - Iulius Mall - 21 mai - 27 mai  Arad - Atrium Mall - 28 mai - 3 iunie  Oradea - Oradea Shopping City - 4 iun - 10 iun  Satu Mare - Grand Mall - 11 iun - 17 iun  Baia Mare - Gold Plaza - 18 iun - 24 iun  Cluj Napoca - Iulius Mall - 25 iun - 1 iul  Bistrita - Winmarkt - 2 iul - 8 iul  Targu Mures - Promenada Mall - 9 iul - 15 iul  Alba Iulia - Alba Mall - 16 iul - 22 iul  Deva - Deva Mall - 23 iul - 29 iul  Sibiu - Promenada Mall - 30 iul - 5 aug  Brasov - Unirea Shopping Center - 6 aug - 12 aug  Constanta - Maritimo Shopping Center - 13 aug – 26 aug  Slobozia - Magazinul ,,Ialomita'' (Comind SA) - 27 aug - 2 sept  Ploiesti - Mall Shopping Center - 3 sept - 9 sept  Buzau - Aurora Shopping Mall - 10 sept - 16 sept  Rm Sarat - Victoria Mall - 17 sept - 23 sept  Focsani - Promenada Mall Focsani - 24 sept - 30 sept  Bacau - Arena Mall - 1 oct - 7 oct  Piatra Neamt - Galleria Mall - 8 oct - 14 oct  Roman - Terra Center - 15 oct - 21 oct  Suceava - Iulius Mall - 22 oct - 28 oct  Botosani - Tratoria center - 29 oct - 4 nov  Iasi - Iulius Mall - 5 nov - 11 nov  Vaslui - Silver Mall - 12 nov - 18 nov  Galati - Winmarkt - 19 nov - 25 nov  Braila - Promenada Mall - 26 nov - 2 dec  Tulcea - Coral Plaza - 3 dec - 9 dec  Bucuresti - AFI PALACE - 10 dec – 24 dec Posturile disponibile in cadrul Caravanei BookLand sunt urmatoarele:  Casier - in cazul in care aplicati pentru acest post, experienta este obligatorie. Activitatea se desfasoara in fiecare saptamana, de marti pana duminica(conform itinerariului de mai sus) Pentru aceasta activitate incheiem si un contract de prestari servicii  Agent de Securitate Activitatea se desfasoara in fiecare saptamana, de marti pana duminica(conform itinerariului de mai sus) Pentru aceasta activitate incheiem si un contract de prestari servicii  Intermediar (ofera asistenta clientiilor, ii conduce la casa de marcat, se asigura ca acestia nu pleaca cu cartile neplatite) Activitatea se desfasoara in fiecare saptamana, de marti pana duminica(conform itinerariului de mai sus) Pentru aceasta activitate incheiem si un contract de prestari servicii  Tehnician montare/demontare Activitatea se desfasoara timp de 2 zile, prima, la inceputul saptamanii si ce-a de-a doua sfarsitul saptamanii (conform itineraiului de mai sus). Programul tehnicianului Bookland este urmatorul:  Descarcarea materialelor pentru montarea mobilierului (in prima zi)  Montarea mobilierului (in prima zi)  Aranjarea cartilor pe rafturi(in prima zi)  Demontarea si incarcarea cartilor si a mobilierului (in ultima zi) Targul de carte Bookland si-a propus sa fie activ tot anul, in peste 39 de orase! Am bifat pana acum pe lista noastra urmatoarele orase: Giurgiu, Alexandria, Craiova, Slatina, Bucuresti, Pitesti ,Ramnicu Valcea si Targu Jiu si Drobeta Turnu Severin! Dorim sa revenim an de an,in fiecare oras de pe lista noastra si sa cream astfel o traditie pentru locuitorii orasului. Timp de 6 zile, acestia ne pot vizita in centrele comerciale de mai sus, conform itinerariului. In fiecare oras vizitat pana acum, am avut in echipa numai oameni seriosi si responsabili! Asteptam aceslasi lucru si de la cei care vor face parte din echipele BookLand din orasele in care urmeaza sa venim!  In cazul in care sunteti interesat de vreunul din posturile de mai sus, va rog sa-mi trimiteti un e-mail , iar la subiect sa treceti orasul pentru care aplicati. (Exemplu: Daca sunteti din Timisoara, subiectul sa fie “BOOKLAND – TIMISOARA”) E-mailul de confirmare trebuie sa contina urmatoarele: Nume: Prenume: Telefon: Oras: Post dorit: Dupa ce imi confirmati faptul ca doriti sa faceti parte din echipa, va voi contacta pentru a stabilii toate detaliile cu privire la aceasta colaborare!

Cerinte

Cautam doar colaboratori locali, care sa locuiasca in unul din orasele de mai sus!