Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 geamgiu profesional cu experienta anterioara: - Să poată tăia, cu geam termopan, cu experiență de a utiliza aparatul de silicon - Cu cunoștințe bune de limba engleză sau greacă Angajatorul oferă: cazare gratuită (apa si electricitate incluse), asigurari sociale,masa Salariu: Funcția din 800-1000 de euro net pe luna (depinde de experienta) Se lucreaza : 8 ore pe zi, 6 zile pe săptămână, 1 zi libera muncitor pana la 45 de ani. Experiență de lucru de cel puțin 3 ani pe fiecare poziție și certificate, referințe etc

Cerinte

Cautam 1 geamgiu profesionist cu experienta anterioara: - Să poată tăia, cu geam termopan, cu experiență de a utiliza aparatul de silicon - Cu cunoștințe bune de limba engleză sau greacă Angajatorul oferă: cazare gratuită (apa si electricitate incluse), asigurari sociale,masa Salariu: Funcția din 800-1000 de euro net pe luna (depinde de experienta) Se lucreaza 8 ore pe zi, 6 zile pe săptămână, 1 zi libera muncitor pana la 45 de ani. Experiență de lucru de cel puțin 3 ani pe fiecare poziție și certificate, referințe etc

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala