Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de BRUTAR. VMP Group Romania - parte a uneia dintre cele mai mari companii de resurse umane din Finlanda - prezinta cea mai larg raspandita retea de servicii. Avand o experienta in domeniu de peste 20 de ani, angajam anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988 cu capital exclusiv finlandez. VMP functioneaza in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. Suntem interesati de personal specializat pentru pozitia de BRUTAR.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta in domeniu de minim un an. Sarcini: -sa trateze si sa proceseze materiile prime si ingredientele (faina, grasimile, zaharul, drojdia, apa etc); -sa faca diferite aluaturi si mixturi conform retetei de productie; -sa traga in forme aluatul si produsele de panificatie, pastele; -sa faca paine, aluaturi de foi si alte produse de panificatie; -sa produca si sa aplice decoratiuni pe produsele de panificatie; -sa prezinte cunostine practice de utilizare a masinilor si echipamentului de fabricat produse de panificatie,cuptoare mari,mixere,masini de taiat si de tragere in forme, linii de fabricatie automate pentru produse de patiserie, camere speciale unde painea se lasa la dospit,benzi transportoare,forme pentru produsele de panificatie,cantare propriile maini -sa curete, sa intretina si sa faca reparatii simple la masinile si echipamentul folosit in patiserie; Asiguram echipamentul de lucru si organizam cazarea angajatilor nostri. Lucrul poate fi organizat in ture. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj Pentru informatii suplimentare, contactati: Sediul din Bucuresti, intre orele: 09:00 - 17:00 Sediul din Bacau, intre orele: 17:00 - 21:00 Anunt postat de: Assistant Manager Maria Beldiman