Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de DULGHER VMP Group Romania - parte a VMP Finlanda - ofera o gama de servicii variata. Avand o experienta in domeniu de peste 20 de ani, angajam anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988, cu capital exclusiv finlandez. VMP functioneaza in prezent Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. Suntem interesati de personal calificat pentru meseria de DULGHER

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte cunoştinţe de desen tehnic, permis de lucru cu focul, cunostinte generale in domeniul constructiilor. Deprinderi:analiză şi atenţie la detalii, capacitatea de a sesiza defectele, capacitate de lucru individual si in cadrul echipei, îndemânare, precizie, rigurozitate, perseverenţă, folosirea terminologiei de specialitate, deţinerea abilităţilor fizice necesare îndeplinirii atribuţiilor din prezenta fişă. Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta in domeniu de minim cinci ani. Experienta internationala a candidatilor IN SCANDINAVIA SAU GERMANIA reprezinta un criteriu de selectie. Asiguram ehipamentul de lucru si organizam cazarea la preturi avantajoase. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj. Anunt postat de: Maria Beldiman, Assistant Manager

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala