Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam fete interesate de un job serios in Londra UK. Nu este vorba despre nici o firma de recrutare , suntem niste baieti romani seriosi cu domiciliul stabil in Londra UK care cautam fete pentru diferitele case de toleranta de lux din Londra UK. Oferim minim 2000Lire salar pe luna, in functie de dumneavoastra acest venit poate creste considerabil pana la 4000Lire . oferim : cazare , drum , protectie . cerem : minim 18 ani maxim 35 ani , fisa medicala , seriozitate , engleza minimal <se poate si sa nu stiti> astept poze cu doamnele/domisoarele interesate pe adresa de mail . Pentru a putea stabili un interviu avem nevoie de poze cu dumeavoastra din picioare fata-spate, iar in cazul in care suntem interesati de dvs. va vom contacta noi. MOMENTAN AVEM NEVOIE DE 3 DOMNISOARE. Se poate pleca si in grup. Cerem si oferim seriozitate maxima ! stima !