Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Numar posturi: 15 Limba franceza: 10 – nivel mediu; 5 nivel avansat, inclusiv termeni tehnici, deoarece vor citi planuri tehnice de executie; Data inceperii activitatii: 10.07.2013 – primii 5 angajati Durata misiunii: minim 4 luni, cu mari sanse de prelungire Salariu: aprox 1650 - 1700 de Euro net/ luna Transport dus-intors: asigurat Transport local: asigurat Cazare: asigurata EPI: asigurat Rol: confectionare cazane/ silozuri utilizate in industria famaceutica. Responsabilitati si specificatii tehnice: - se implica in toate activitatile necesare confectionarii cazanelor: 1. decupeaza 2. da forma utilizand presa 3. gaureste 4. asambleaza 5. sudeaza 6. finiseaza o materialul utilizat este inox-ul, cu grosimi ce pot varia intre 2-12 mm; o tipul de sudura utilizat este TIG (uneori si MIG) si se realizeaza exclusiv manual; o se lucreaza cu sarma 304L si 316/316L, specifice sudurii inox; o sudura nu este principala lor activitate, dar este importanta; o se va lucra atat in pozitie orizontala, cat si verticala; o cuvele pot ajunge si la 5 metri in diametru. Cerinte: · calificare profesionala corespunzatoare postului; · experienta anterioara pe un post similar minim 5 ani (experienta in confectionarea cazanelor de mari dimensiuni; · experienta in utilizarea echipamentelor specifice cum ar fi presa universala; · cunoasterea limbii franceze (10-mediu; 5-avansat); · disponibilitate pentru o plecare rapida; · bani de buzunar minim 200 de Euro, care sa le ajunga pana la primul salariu. Aplicati numai cu CV in limba franceza pe mail Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Cerinte

Cerinte: · calificare profesionala corespunzatoare postului; · experienta anterioara pe un post similar minim 5 ani (experienta in confectionarea cazanelor de mari dimensiuni; · experienta in utilizarea echipamentelor specifice cum ar fi presa universala; · cunoasterea limbii franceze (10-mediu; 5-avansat); · disponibilitate pentru o plecare rapida; · bani de buzunar minim 200 de Euro, care sa le ajunga pana la primul salariu. Aplicati numai cu CV in limba franceza pe mail Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala