Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CENTRU SPA si GYM de 4* din KUWAIT selecteaza PERSONAL: 1) INSTRUCTORI DE INOT: - 8 femei; - salariul: 800 USD/luna; 2) FIZIOTERAPEUTI: - 8 femei + 8 barbati; - salariul: 1000 USD/luna; 3) INSTRUCTORI DE AEROBIC: - 8 femei + 4 barbati; - salariul: 800 USD/luna; 4) ANTRENORI DE FITNESS / GYM: - 8 femei + 4 barbati; - salariul: 800 USD/luna; 5) MEDICI in FIZIOTERAPIE: - 2 femei + 2 barbati; - salariul: 1200 USD/luna; 6) STILISTI / FRIZERI (SALON): - 3 femei + 4 barbati; - salariul: 700 USD/luna; 7) PERSONAL INFRUMUSETARE (SALON) - 3 femei + 2 barbati; - salariul: 700 USD/luna; 8) MAKE-UP ARTIST (SALON): - 3 femei; - salariul: 700 USD/luna; 9) MANICHIURIST / PEDICHIURIST (SALON): - 3 femei + 2 barbati; - salariul: 700 USD/luna. Se ofera: - salariul: 700 - 1200 USD / luna; - contract legal de munca pe 2 ani (Aprilie/Mai 2012 - Aprilie/Mai 2014) cu posibilitate de prelungire; - cazarea GRATUITA (se va asigura in interiorul hotelului, sau in apartamente din apropierea hotelului; 3 persoane/camera); - masa GRATUITA (3 mese/zi acordate in timpul orelor de munca); - transportul la/de la munca GRATUIT; - asigurari sociale platite de catre angajator.

Cerinte

Se cauta: - femei si barbati cu varsta cuprinsa intre 21-45 ani; - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - experienta nu este necesara insa constituie avantaj; - diploma corespunzatoare constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Costul programului: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar. - 400 EURO + TVA - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca. - Biletul de avion.