Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marshall Agency selecteaza personal feminin pentru urmatoarele pozitii: chelnarita, picolita, coffee girl, sandwich maker si barwoman. Joburile oferite sunt in restaurantele londoneze cu specific mediteranean. Marshall Agency poate gasi la cererea candidatelor spatii de locuit cu toate utilitatile incluse la preturi avantajoase. Deasemenea, agentia va poate ajuta in obtinerea documentelor necesare pentru dreptul de munca pe teritoriul U.K. Contactati reprezentanta Marshall Romania pentru o discutie informativa.

Cerinte

Cel putin 3 luni experienta in domeniul restaurantelor. Cel putin nivel mediu de engleza. Varsta maxima 30 ani. Aspect placut. Candidatele trebuie sa detina spirit de echipa si atitudine pozitiva. Pentru cele care nu au foarte multa experienta in domeniu dar doresc sa munceasca si sa studieze legal in UK-se poate opta pentru un curs de Customer service sau Health Care Assistant. Prin colaborarea Majestic College cu Marshall Agency se obtin 10% reducere din valoarea cursului,un contract de munca pe 12 luni si administrarea documentelor de munca in UK.