Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, Chelner Descrierea postului: - primirea clientilor si stabilirea relatiei cu acestia; - preluarea comenzilor de bautura intr-o maniera eficienta si profesionista; - acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor; - cunoasterea meniului astfel încat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la sortimentele de bauturi; - asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata /facturilor.

Cerinte

Cerintele postului: - CUNOASTEREA AVANSATA A LIMBII FRANCEZE; - experienta in domeniu cel putin 6 luni; - studii medii; - diploma de calificare in domeniu; - experienta anterioara in Franta si/sau Belgia constituie avantaj; - persoana ordonata, disciplinata, dinamica, spirit de initiativa, amabilitate, seriozitate; - aspect fizic placut, prezenta agreabila; - atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii. Beneficii: - salarizare atractiva; - transport asigurat; - cazare asigurata; - mediu de lucru profesionist si placut. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.