Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Programul Work and Travel Franta se desfasoara in sezonul toamna -iarna 2011 si are o durata de aproximativ 6 luni (septembrie 2010- martie 2011 ) El va permite sa lucrati in Franta pe posturi in domeniul hospitality : bar, restaurant, hotel si nu numai. Conditii de plasament: -salariul 500 de euro /luna -cazarea gratuita , asigurata de angajator -program 8 ore/zi, 5 zile/saptamana Cost program: -taxa de inscriere: 400 RON -taxa de program: 250 EURO

Cerinte

Conditii de eligibilitate: -cunoasterea limbii franceze la nivel conversational (va avea loc un interviu cu angajatorul) -eventuala experienta in acest domeniu -statutul de student in Romania la o facultate acreditata (inclusiv student la master), sau varsta pana in 26 de ani pentru cei care nu mai sunt studenti. Acte necesare: -copie pasaport, copie buletin -poza tip buletin -adeverinta de student -cv in limba franceza care sa contina si 2 poze : una tip buletin si una cu dvs. in intregime (in format electronic)