Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie romaneasca cu director german, selectam chelner/ita din Romania pentru hotel-restaurant S-SV Germaniei, in apropiere de Koblenz (hotel-restaurant SPA, 4 *) si Schwarzwald (hotel-restaurant 5 * S). Este necesara experienta ca chelner si cunoasterea limbii germane nivel mediu-avansat. Cazare si masa asigurate. Contractul este pe minim 6 luni, se lucreaza 6 zile pe sapatamana. Salariu 850 euro net + Trinkgeld, cazare si masa asigurata. Cazarea camera cu baie proprie, masa se serveste la ore fixe cu personalul. Angajatorii sunt germani.

Cerinte

-limba germana nivel mediu . -experienta in restaurant ca chelner sau ajutor chelner. -capacitatea de integrare si de a lucra in echipa, aspect fizic impecabil. -calificarea ca chelner este un avantaj. -experienta anterioara in Germania constituie un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala