Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Chelnerita la un mic restaurant, "La George Butunoiu & Oskar" (www.lagb.ro), care se va deschide in curand in zona Beller. Restaurantul e deschis 12-15h si 18 - 23h. Alte detalii pot fi gasite pe site-ul www.lagb.ro.

Cerinte

Cautam o persoana bine educata, inteligenta, care vorbeste bine engleza (orice alta limba straina aduce un avantaj semnificativ), capabila sa fie gazda si sa discute cu oameni foarte pretentiosi (vezi conceptul detaliat pe www.lagb.ro). Salariu de inceput 300 Euro pentru un program normal, sau cu o crestere proportionala in cazul unui program prelungit. In functie de succesul proiectului, poate primi cresteri semnificative in scurt timp. E de asteptat sa va placa locul, ce si pe cine veti intalni acolo, ce se va intampla La George Butunoiu & Oskar. E un loc cu si pentru oameni civilizati. Va rog sa trimiteti un CV detaliat la chelnerita@georgebutunoiu.com. Aplicatiile facute direct pe site-ul de joburi NU vor fi luate in considerare. Candidatii care nu sunt contactati in 30 de zile vor fi considerati respinsi. Va multumim pentru interes! GB&O