Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Chelnerita / Chelner Germania Descrierea postului: - Servierea atenta a oaspetilor restaurantului - Servirea preparatelor calde si reci (mancare si bauturi) - Consilierea clientilor cu privire la meniul zilei,specialitati etc. - Organizarea de evenimente (se ocupa de invitati in timpul evenimentelor speciale) - Respectarea normelor de sănătate - 8.5 ore, 6 zile pe saptamana Cerinte: - Calificare in domeniu - Experienta profesionala: necesara Se oferta: - contract pe perioada determinata (sezon) -Salariu: aproximativ 1200 de euro - Masa asigurata de angajator Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Chelnerita / Chelner’’