Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma germana Dietrich recruteaza ospatarite,chelner,chelnerite pentru un restaurant care se va deschide in cateva sapatamani in zona Bayern Salariul este de 850 euro -1150€/luna Programul de lucru este de 8-9 ore/zi, o zi libera pe saptamana Cazarea si masa sunt asigurate de angajator. Contractul de munca se incheie pe perioada nedeterminata. Se obtine de angajatorul german dreptul de lucru nelimtat in Germania Este interesant pentru persoanele doritoare sa se stabileasca in Germania varsta intre 20-40 de ani

Cerinte

Candidatul ideal pentru acest job trebuie sa detina cunostiinte de limba germana si engleza -aspect placut si ingrijit experienta in acest domeniu Orientarea catre client si amabilitatea sunt trasaturi cheie in indeplinirea cat mai eficient a sarcinilor de lucru. Angajatul trebuie sa stie sa respecte normele igienice impuse de o altfel de slujba si sa aiba o atitudine agreabila fata de clienti. Se percepe un comision de 400 € din primul salariu -cv-ul in limba germana cu poze se trimite la email-ul afisat la datele companiei