Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTACRED ALI SRL recruteaza, pentru un bar unde se serveste si masa, din Italia, doua chelnerite cunoscatoare ale limbii italiene si cu experienta pe un post similar. Activitatile pe care le vor desfasura presupun luarea comenzilor de la clienti, servirea mesei, incasarea platii, debarasare, curatenie la locul de munca precum si alte activitati conform instructiunilor managerului. Programul de lucru este urmatorul: 6 zile pe saptamana, 9-10 ore pe zi, cu posibilitate de a se munci si in week-end. Angajatorul asigura cazare si masa gratuite, asigurari, precum si un salariu lunar net de 650 euro.

Cerinte

Sunt eligibile doamne/domnisoare cu varsta de pana in 35 ani, cunoscatoare ale limbii italiene, nivel conversational, sociabile, comunicative, amabile cu clientii. Aplicantele care au experienta pe un post similar vor fi preferate. Alte informaţii Taxa de mediere se va plati astfel; 150 euro+200 RON la acceptarea ofertei 150 euro in italia , la ajungerea pe post 150 euro in Italia, din primul salariu