Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o clinica oftalmologica specializata, una din cele mai bune cotate clinici oftalmologice din Germania, cu mai multe locatii in diferite landuri din vestul Germaniei. Pentru unul din punctele de lucru, cautam Medic Specialist Oftalmolog cu experienta relevanta in Chirurgie Oftalmologica.

Cerinte

Cerinte: • Studiul de medicina umana • Titlul de medic specialist in oftalmologie • Experienta relevanta in chirurgie oftalmologica (chirurgie refractiva, cataracta, chirurgie retiniana) • Cunostinte de limba germana minim nivel B2 Clientul nostru ofera: • Un loc sigur de munca in Germania • Unica sansa de a continua si dezvolta o cariera in domeniul operativ in Germania • Locul de munca si traiul intr-o zona frumoasa, cu standard de viata ridicat • Posibilitatea de a profesa la standarde inalte • Compensatii corespunzatoare Avantajele Dvs.: • Serviciile noastre pentru candidati sunt gratuite • Ne ocupam de toate formalitatile necesare angajarii Dvs. (recunoasterea dreptului de libera practica, recunoasterea certificatului de medic specialist) • Va oferim sprijinul nostru pe parcursul intregului proces de recrutare, dar si pe perioada ulterioara angajarii Dvs. tw.con. este o societate germano - română specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată, în special medici şi specialişti IT din diferite state EU pentru Germania, având sediul la Frankfurt. Pentru mai multe informaţii, vă rugăm, vizitaţi pagina noastră.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate