Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HAI CU NOI IN OLANDA!!! T&S Group Romania ofera locuri de munca in Olanda pentru persoanele care au cetatenia maghiara! Oferim gratuit sprijinul nostru in gasirea locului de munca pe care il cautati, fara a percepe taxa de mediere. Pe langa gasirea activitatii potrivite va oferim solutii de cazare si transport pe parcursul sederii dumneavoastra in Olanda. Descrierea postului: Activitatea principala in cadrul acestui post este realizare inventarului in diferite magazine sau depozite. Responsabilitati: • Realizare inventarului cu ajutorul aparatului de scanat • Analizea si verificarea stocurilor din magazine. • Intocmirea de rapoarte conform specificatiilor postului • Inregistrarea tuturor operatiunilor intr-un sistem specific

Cerinte

• Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational – obligatoriu • Permis de conducere cat.B – obligatoriu • Experienta in gestiunea stocurilor - avantaj