Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent pentru un hotel din Pedullas 2 persoane, posibil cuplu, dispuse sa efectueze activitati de curatenie. Durata contractului este nedeterminata. Pe durata sezonului turistic se vor lucra 7 zile pe saptamana, fara zile libere. Programul de lucru zilnic este de 10-12 ore. Angajatorul ofera gratuit cazare, masa si asigurari sociale. Salariul lunar net este de 700 euro/persoana. Atributii: curatenie generala, curatenie in exteriorul cladirii hotelului, curatenie in interiorul hotelului, curatenie in camere, curatenie in bai, in restaurantul hotelului.. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV in limba engleza insotit de foto color full body inclusiv pe adresa de e-mail a societatii.

Cerinte

Cerinte: - cuplu, vorbitori limba engleza sau greaca - disponibilitate pentru munca - experienta pe post similar - adaptabilitate la cerintele angajatorului -seriozitate si comportament civilizat