Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Haugesund

Descrierea jobului - Norvegia

NST Group recruteaza pentru a lucra in Norvegia incepand in perioada verii 2012 personal pentru curatenie care poate lucra fie in companii de curatenie sau in hotel. Se lucreaza in echipa de 2 persoane realizata de companie si este necesara experienta minima in domeniu. Dupa plata costului cazarii, a tranportului si a mesei persoana selctata poate ramane cu un salariu mediu lunar de 1000 - 1300 euro. Salariul brut pe ora este de 151 NOK (aproximativ 20 euro pe ora), din care se plateste cazare, masa, transport.

Cerinte

Este necesara cunoasterea limbii engelza la nivel peste medie si existenta de permis auto si experienta in condus. Cautam persoane dinamice, rezistente la stres si la conditii de munca divese (deoarece locatiile in care se face curatenie se pot schimba si este necesara adaptarea la alte standarde)

Arata anuntul si prietenilor tai