Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Reveal Marketing Research recruteaza Clienti Misteriosi, la nivel national: Ce oferim: Realizarea de venituri semnificative pe proiect; Bonusuri in functie de performanta; Posibilitatea de colaborare permanenta in cadrul proiectelor noastre; Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei.

Cerinte

Pretuim responsabilitatea si seriozitatea oamenilor in primul rand. Cautam acea persoana care este atenta la detalii, cu un bun spirit de observare, ce poate adopta un scenariu predefinit. In urma scenariului, poate fi obiectiv si neutru in cadrul relatarii desfasurarii acestuia. De asemenea, apreciem persoanele punctuale si dinamice, ce-si tin cuvantul si respecta termenele impuse cu strictete. Toate aceste atribute trebuie acoperite cu o buna logistica: telefon, PC cu acces permanenet la Internet & e-mail, automobil personal (ce ofera accesul la scenarii ce necesita utilizarea acestuia), aparat foto. Daca tu consideri ca esti persoana potrivita pentru acest job, trimite-ne CV-ul la adresa field[at]reveal.ro.