Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta cofetar Cerinte: cunostintele practice pot tine locul diplomelor, minim 5 ani lucrati pe postul de cofetar. Persoana energica, bun organizator, cunoscator al retetelor vechi si noi, comunicativ, ordonat, cu initiative. Responsabilitati: producerea prajiturilor, raporteaza maestrului cofetar toate problemele aparute in laborator si a caror rezolvare nu sunt in competenta sa, colaboreaza cu maestrul cofetar la intocmirea listelor de aprovizionare, ia masuri ca personalul ierarhic inferior sa fie optimizat. Beneficii: pachet salarial atractiv, mediu de lucru placut, program full-time. Se percepe o taxa de depunere a dosarului de 15 Ron.