Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza cofetar/patiser pentru Corsica, Franta.Plecari fara comision! Descrierea postului: *Prepararea unei game diferite de produse: patiserie, inghetata si sorbet, ciocolata, aperitive dulci sau sarate, prajituri, torturi *Realizarea de comenzi in cadrul unei prestari de servicii *Diversificarea produselor prin conceperea unor noi retete Beneficii: *Salariul: 1400 euro net/luna *Cazare si transport local asigurate *Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman *Prima de 10% la finele contractului *Asigurare medicala internationala gratuita

Cerinte

Cerinte: *Experienta de minim 2 ani pe un post similar *Franceza nivel mediu spre avansat *Calificarea constituie avantaj *Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru minim 30 de zile anterioare plecarii *Permis de conducere si masina personala Persoanele interesate pot trimite un CV cu poza pe adresa mai sus mentionata.