Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PENTRU ACEST POST NU SE PERCEPE COMISION. Trebuie sa cunoasteti limba germana nivel elementar, sa puteti purta o discutie minimalista pentru ca va avea loc interviu in limba germana. oferta : Stare de munca : Contract de service Salariu : 2436 € brut ( Pentru acest post , vom plati € 2,436.00 pe luna brut , dorinta de a KV exces exista , în functie de profilul de calificare . ) Urmatoarele facilitati pe care le oferim pentru tine : Logis : da Trimestru : Single facilitati : Baie / dus toaleta televizor Extras : Masina de spalat / uscator gratuit mese pentru gratuit Internet / Wi - Fi gratuit Utilizarea de facilita?i de spa Folositi piscina interioara / în aer liber Utilizarea camerei de fitness Ski-/Bergbahnticket redus Cursuri de calificare / activitati de agrement comune Garaj loc de parcare gratuit

Cerinte

Experienta: 2-5 ani Experienta de conducere : 1 ani limbi : Limba elementar - germana Alte formare : cunostinte HACCP Permisele de conducere : nu este necesar Masina proprie necesare: nu Dispusi sa se mute necesare: nu Dorinta de a calatori necesare: nu PENTRU ACEST POST NU SE PERCEPE COMISION.