Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PENTRU ACEST POST NU SE PERCEPE COMISION. Trebuie sa cunoasteti limba germana nivel incepator, sa puteti purta o discutie minimalista pentru ca va avea loc interviu in limba germana. oferta :     Stare de munca : Contract de service     Salariu : 2436 € brut ( Pentru acest post , vom plati € 2,436.00 pe luna brut , dorinta de a KV exces exista , în functie de profilul de calificare . )     Urmatoarele facilitati pe care le oferim pentru tine :     Logis : da     Trimestru : Single facilitati :     Baie / dus     toaleta     televizor Extras :     Masina de spalat / uscator gratuit     mese pentru gratuit     Internet / Wi - Fi gratuit     Utilizarea de facilita?i de spa     Folositi piscina interioara / în aer liber     Utilizarea camerei de fitness     Ski-/Bergbahnticket redus     Cursuri de calificare /     activitati de agrement comune     Garaj loc de parcare gratuit

Cerinte

Experienta: 2-5 ani     Experienta de conducere : 1 ani limbi :     Limba elementar - germana Alte formare :     cunostinte HACCP     Permisele de conducere : nu este necesar     Masina proprie necesare: nu     Dispusi sa se mute necesare: nu     Dorinta de a calatori necesare: nu PENTRU ACEST POST NU SE PERCEPE COMISION.