Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam 10 persoane de gen feminin, vorbitoare de limba engleza nivel conversational pentru un Coffe Lounge din UK. Se asigura cazare, aproape de locul de locul de munca. Salarizarea: minim 900 lire/luna -1100 lire/luna Contractul se face pe o perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire. Se lucreaza intre 8-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana, ziua libera prin rotatie. Vor fi acceptate doar persoanele vorbitoare de limba engleza la nivel conversational cu varsta intre 20-32 ani, aspect fizic placut, sociabile. Activitati principale: - preluarea comenzilor; - acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor; - mentinerea unui mediului de munca curat; Comisioane: Taxa interviu: 100 lei(se achita la sustinerea interviului de limba engleza) Costul Total de mediere(450 euro) se achita in 2 transe: Taxa de 250 Euro se achita in momentul depunerii dosarului/a semnarii contractului de mediere (returnabil in cazul in care contractul de mediere nu isi produce efectele) Cost mediere de 200 Euro se achita inainte de plecare, dupa discutia directa cu partea britanica/managerul punctului de lucru din UK Oferta: Salarizare: 900-1100 lire/luna Cazare asigurata

Cerinte

Comisioane: Taxa interviu: 100 lei(se achita la sustinerea interviului de limba engleza) Costul Total de mediere(450 euro) se achita in 2 transe: Taxa de 250 Euro se achita in momentul depunerii dosarului/a semnarii contractului de mediere (returnabil in cazul in care contractul de mediere nu isi produce efectele) Cost mediere de 200 Euro se achita inainte de plecare, dupa discutia directa cu partea britanica/managerul punctului de lucru din UK