Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cofrajor Tara: Franta Domeniu: Constructii Experienta: Obligatoriu experienta in lucrul cu cofraje metalice Limbi straine: franceza mediu spre avansat Salariu: 1500 EUR Beneficii extrasalariale: Transport, cazare, echipament de protectie Sudor mig mag / Sugor tig argon Tara: Franta Domeniu: Constructii, Industrie Experienta: Obligatoriu experienta in domeniu si diploma de calificare. Inainte de plecare candidatii vor da o proba de lucru. Limbi straine: franceza mediu spre avansat Salariu: minim 1500 EUR (negociabil in functie de dificultatea proiectului) Beneficii extrasalariale: Transport, cazare, echipament de protectie

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala