Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

CINE SUNTEM NOI Un grup de antreprenori, asociati sub umbrela unei companii multinationale cu experienta de peste 3 decenii. Ne-am specializat in dezvoltarea afacerilor partenerilor nostri, pentru obtinerea intai a unor venituri suplimentare, si apoi a unui venit permanent pasiv; Suntem platiti de catre compania cu care ne-am asociat, direct proportional pentru profitul obtinut de acestia. Va putem oferi: - Know-how; - Plan de afaceri; - Consultanta; - Instrumente de promovare; - Cursuri de instruire; - DISPONIBILITATEA de a lucra cu dumneavoastra pana deprindeti abilitatile necesare acestei activitati;

Cerinte

CE ASTEPTARI AVEM DE LA TINE ? - Adaptabilitate; - Minte deschisa la oportunitati; - Rabdare; - Placerea de a lucra intr-o echipa, respectandu-i regulile; - 10-12 ore saptamanal din timpul tau; - Tinuta adecvata; - Seriozitate si punctualitate; - Visuri mari. Mai multe detalii pe site-ul nostru prezent in acest anunt. NU TRIMITETI CV-URI PE ACEST SITE. TRIMITETI DATELE DE CONTACT PE SITE SI VA VOM CONTACTA NOI.

Arata anuntul si prietenilor tai