Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ascensive cauta colaboratori pentru urmatoarele orase. Bacau , Cluj, Craiova, Constanta, Iasi, Oradea, Timisoara. Candidatul ideal: Tanar/a care doreste sa castige 50 de lei/zi. Aceasta colaborare presupune: o data la 2 – 3 luni, timp de 1 – 2 zile pe saptamana (vinerea si sambata), pentru 1 – 2 ore. Sarcina colaboratorilor va fi sa mearga in anumite locatii, unde Partenerul desfasoara cursuri de perfectionare pentru medici de familie si medici epidemiologi, si sa colecteze cereri + documente justificative pentru decontul transportului. Acesta colaborare presupune transmiterea unui formular, printarea acestuia intr-un anumit numar de exemplare, oferirea acestora spre completare, colectarea si transmiterea lor prin curier.