Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: - Persoana serioasa si responsabila - Aptitudini de comunicare - Proactivitate - Spirit de echipa - Persoana capabila sa respecte termenele - Atitudine deschisa, optimism, orientare catre client - Capacitate de organizare si planificare a activitatii - Atrage noi clienti pentru programele specifice desfasurate -Dezvoltarea retelei - eficienta si inteligenta - motivaţie puternică pentru consolidarea carierei - dinamicitate, entuziasm, proactivitate - capacitate de comunicare si colaborare, de lucru in echipa - motivare şi responsabilitatea realizării obiectivelor - organizare şi orientare către rezultat

Cerinte

- Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare - Dorinta de implicare, initiativa - Capacitate de decizie rapida Beneficii Oferite: - traininguri de vanzari - comision in functie de performantele in vanzari - bonusuri lunare/trimestriale - formare profesionala - desfasurarea activitatii intr-o echipa dinamica, competitiva si profesionista - promovare rapida in functie de realizarile personale - bonusuri in functie de realizarile si performantele echipei - posibilitatea unei cariere reale