Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Clientul nostru este o firmă în domeniul Vânzări IT, ce oferă suport tehnic IT&C, oferind clienţilor săi servicii hardware şi software, consultanţă, reţele şi servere, servicii de grafică, outsourcing, etc. Responsabilitati - Implementarea strategiei de vânzări a firmei - Realizarea targetului de vânzări - Învaţă produsele şi serviciile oferite de firmă - Administrarea clienţilor existenţi şi extinderea portofoliului de clienţi (persoane juridice mai ales) - Organizarea propriei activitati si asigurarea deplasarii la clienti (preferabil cu masina personala) Beneficii Oferite - Comision din vânzări (fara targete) - Program flexibil - Posibilitatea de angajare dupa 3 luni Firma are sediul in Timisoara, iar pentru stabilirea detaliilor finale de colaborare este necesara o deplasare la Timisoara (dupa interviu telefonic cu Step Up).

Cerinte

Cerinte • Experienţă actuală în vânzări directe, • Deţinerea unui portofoliu de clienţi, • Cunoştinţe despre componente şi echipamente IT, consumabile, birotică şi papetărie • Persoană activă, motivată de munca de teren • Persoana care stabileşte cu uşurinţă relaţii cu ceilalţi • Abilităţi de comunicare