Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postarea sau colectarea de informatie pe site-ul allforprintmarket.com, pe toate cele 6 variante de limba disponibile: - romana - engleza - franceza - spaniola - italiana - germana Activitatea consta in: 1/ Inregistrarea de companii: - tipografii - dealeri si furnizori pentru tipografii 2/ culegerea de stiri sau articole din domeniile: - printare - tipografic - arte grafice - publicitate - reciclare hartie./ carton - imprimare obiecte promotionale

Cerinte

Cerinte: Program flexibil Putere mare de munca Cunostinte operare PC si navigare Web Daca nu optati pentru limba romana, cunostinte medii ale limbii respective Rapoarte periodice cu privire la activitatea desfasurata Oferta (bonusuri, beneficii): Plata se va face pentru: I. Inregistrare companii - grupaje de 100 inregistrari la fiecare in parte, astfel: Romana : 16 Lei/ grupajul Engleza : 18 Lei/ grupajul Spaniola/ Italiana/ Franceza : 20 Lei/ grupajul Germana : 24 Lei/ grupajul II. Transmitere lista stiri - fisier de 100 stiri, astfel: Romana : 7 Lei/ fisierul Engleza : 8 Lei/ fisierul Spaniola/ Italiana/ Franceza : 10 Lei/ fisierul Germana : 16 Lei/ fisierul Va rugam ca atunci cand aplicati sa transmiteti: I. Tipul de colaborare care va intereseaza: inregistrarea de companii sau culegerea de stiri sau articole II. Limba pentru care optati Premiere: Separat pentru fiecare tip de colaborare, se va acorda lunar un bonus de 15 % din total valoare realizata de fiecare in parte, celui care a pus cantitatea cea mai multa de informatie in inregistrarile sau listele facute.