Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent persoane in regim de colaboratori pentru recrutare personal pe posturile de infirmiere si asistente medicale in Marea Britanie. Ansa Jobs organizeaza targ de joburi la sfarsitul lunii Noiembrie 2012, cu angajatori britanici care vor sosi in Romania, in vederea recrutarii de personal pe ofertele de munca oferite de acestia in azile de batrani din Marea Britanie. Locuri disponibile intre 100-200 locuri (candidati). Avem nevoie de colaboratori din toata tara, cu experienta in domeniu de recrutare, autorizati de legea romana in acest sens, motivati si foarte seriosi. Oferim comision, stabilit de comun acord prin contractul de colaborare, pentru fiecare persoana recrutata si inscrisa pentru targul de joburi-infirmiere si asistente medicale pentru UK. Dar si pentru alte oferte pe care le putem pune la dispozitie. Ne intereseaza o colaborare pe termen lung, avantajoasa pentru ambele parti. Persoanele interesate pot trimite cv cat mai detailat, cat de urgent posibil. Nu putem incheia o colaborare daca persoana nu este abilitata de legea romana sa faca recrutare (ex. PFA).

Cerinte

- persoane abilitate de legea romana de a face recrutare (PFA) - persoane cu o oarecare experienta in domeniu de recrutare - varsta intre 22-40 ani - foarte motivate, apte si capabile in acest domeniu