Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatii curente fiind Bournemouth, Reading & Brighton, Leeds, Birmingham, Sheffield și Blackpool. Locatie viitoare- Vom deschide noi puncte de comercializare în mall-urile Manchester, Wigan și Southport. Rolul: Datorita expansiunii noastre rapide suntem in cautarea de personal . Conditii de acceptare : varsta cuprinsa intre 19-29 un nivel bun al limbii engleze motivati de castiguri cat mai consistente abilitati inter-personale si de comunicare deschisi spre lucruri noi, energici si pozitivi

Cerinte

Salariul si beneficiile: • SALARIU FIX+ COMISION salariul de baza este de de 25 de lire sterline pe zi+ comision 10% din vanzari, pana cand veti dori sa lucrati doar pe comision (20% -30%) pentru a face mai multi bani. Salariul este platit la fiecare 2 saptamani • In cazul in care acceptati plata doar din comision media firmei din UK de plata catre candidati este intre -£ 1700 - 3500 lire sterline pe o luna. • Compania ofera cazare si se va deduce din salariu (aproximativ 250-300 de lire sterline pe luna, in functie de locatie). • Biletul de avion il va cumpara viitorul angajat dar se va returna 50 % in momentul sosirii in UK si 50 % dupa primele doua luni de munca. • Veti fi asteptat in aeroport si condus la cazare • Veti lucra ca self-employed si veti primi contractul inainte de a pleca din Romania. Companie