Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca iti place sa calatoresti si sa povestesti in acelasi timp despre experientele tale acest job part-time este perfect pentru tine. Pentru fiecare actiune intreprinsa in comunitatea trivago, primesti milele trivago, care se pot transforma ulterior in bani de buzunar. Ce trebuie sa faci? • Participa constant la imbunatatirea continutului pe platforma trivago Romania. • Scrie descrieri pentru hotelurile disponibile pe trivago sau completeaza informatii relevante pentru acestea • Scrie opinii personale despre destinatii turistice • Adauga atractii din destinatii turistice si descrie-le in comunitatea trivago • Adauga poze din calatoriile tale • Imbunatateste vizibilitatea site-ului prin cautarea de linkuri partnere

Cerinte

Cerinte • Sa vorbesti si sa scrii in limba romana corect • Sa fi sociabil/creativ si sa interactionezi cu alti utilizatori de pe platforma • Sa fi pasionat de turism si calatorii si sa fi dispus sa impartasesti experientele tale pe platforma • Experienta medie in utilizarea calculatorului Oferta • Banii castigati se ofera lunar si sunt in functie de contributie • In cazul de competitii speciale pe platforma exista posibilitatea de a castiga alte premii sau mile extra • Posibilitate de a deveni administratorul platformei