Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lugera are pozitia de lider in Romania si a continuat extinderea operatiunilor in alte 7 tari din regiune (Armenia, Croatia, Republica Ceha, Olanda, Polonia, Slovacia si Ucraina), extinzandu-si reteauna de birouri la 18 si avand un numar de peste 350 angajati. Principalele avantaje competitive: Cu o echipa de management cu experienta, o gama larga de servicii si legaturi puternice cu cele mai mari companii din România, Lugera este bine pozitionata pentru o continua crestere dinamica.

Cerinte

Angajam pentru clientul nostru Takata, confectioner imbracare volane in piele, pentru fabrica din Jibou. Salariu de incadrare : 798 Tichete de masa: 9,35 lei/tichet - experienta nu este necesara - se asigura training gratuit - program de lucru: 2 schimburi; 07:00 - 15:00 ; 15:00 - 23:00 - se asigura transport gratuit - contract de munca pe perioada determinata

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala