Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Orasul : Kosice (oras situat la aproximativ 250 km de granita Romania-Ungaria) Angajatorul este o firma producatoare de tapiterie din piele pentru automobile (Mercedes,etc), exportul acestora facandu-se in Spania. Se cauta un numar de 50 de confectioneri. La locatia respectiva sunt deja un numar de aprovimativ 65 de romani plecati prin intermediul companiei noastre. Salariu NET : Primele 2 luni sunt considerate PROBA. Dupa 2 luni de munca se face reevaluare, iar salariul de baza creste GARANTAT la 400-500 Euro NET in functie de performantele avute pana atunci. Dupa evaluarea de 2 luni nu exista posibilitatea ca salariul sa scada sub 400 euro. In timpul perioadei de proba salariul va fi de 300 E, dar perioada de proba se poate scurta daca angajatorul este multumit de performantele dvoastra. (1 ora lucrata = 1.935 Euro NET la care se adauga bonusurile de mai jos) Bonus de prezenta : 25 Euro / luna daca participati 100% la orele de lucru de Luni - Vineri. Bonus: 40% pentru orele suplimentare Sambata si 100% pentru cele de Duminica si sarbatori. Ore lucrate pe zi : 7,5 ore cu pauza de 30 minute pentru masa. Se lucreaza in 2 schimburi 6.00 - 14.00 si 14.00 - 22.00 Conditii de munca : la majoritatea masinilor de cusut se lucreaza IN PICIOARE (masinile de cusut sunt inalte) Concedii platite : 2 pe an ( sarbatorile de Iarna si vacanta de vara in luna August ) Cazare : Gratuita (in camere cu 4 paturi, separat femei si barbati) Mancare/Bautura : 1 masa pe zi gratuita ( tichet de masa de 2,7 Euro cu care va cumparati de mancare de la alimentara) Perioada Contract : 2 luni de proba, dupa care contractul se semneaza pe perioada nedeterminata. Cost Program : 0 ( NU exista comisioane sau costuri ascunse, programul este 100% gratuit, singurele cheltuieli sunt : legalizarea actelor si drumul pana la Oradea). Transport pana in Slovacia : este organizat si gratuit de la Oradea pana in Kosice. Trebuie sa va asigurati singuri transportul pana in Oradea. Transport la locul de munca: Gratuit de la locul de cazare pana la locul de munca si invers.

Cerinte

Cerinte : experienta la masina de cusut simpla (eligibili sunt si cei care au lucrat acasa, barbati si femei) Varsta maxima admisa : 55 de ani (cine a depasit varsta dar este sanatos si se simpte apt de munca se poate inregistra in program)