Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poziţii: 12 Ţara: Franta Tip post: full time Experienţă: minim 3 luni Salariu: 1000-1500 € Se acceptă CV în limba: romana sau franceza Durata contract: 6 luni cu posibilitate de prelungire Descriere job: Angajam confectioneri ghene de ventilatie pentru misiune in Nice. Postul implica asamblare tubulaturi ghene circulare şi rectangulare de ventilaţie a aerului cald şi rece in spatii industriale. Se analizeaza documentatia tehnica a proiectelor de ventilatie si climatizare. Se asambleaza piese dupa plan 3D.

Cerinte

Cerinţe job: Asamblarea de tubulatura pentru circulatia aerului; Asamblarea de piese speciale necesare (reductii, ramificatii, coturi, te-uri etc.); Instalatii de climatizare si ventilatie; Serios, punctual, bun profesionist, cu simţul răspunderii, fără vicii, apt medical, bun coechipier; Cunostinte de limba franceza la nivel conversational; Oferta job: Vă oferim şansa să faceţi parte dintr-o echipă de profesionisti. Pachet salarial motivant şi bonusuri in funcţie de realizări!