Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajatorul este o firma producatoare de tapiterie din piele pentru automobile situata in Kosice, Slovacia. Contractele de munca se semneaza pe perioada nedeterminata iar plecarile sunt saptamanale. Programul normal de lucru este de 7,5 ore/zi cu o pauza de 30 de minute pentru pranz. Se vor lucra 5 zile/saptamana, in 2 schimburi (6-14 si 14-22). Posibilitate schimburi de noapte. BONUSURI/BENEFICII: Aceasta oferta este 100% GRATUITA. • Salariu NET: 344 - 660 €uro. • Cazare Gratuita in regim de pensiune (2-3 locuri in camera, frigider, baie, acces la internet, distanta 1,2 km de fabrica) • Bonuri de Masa (sau contravaloarea in €uro) • Bonusuri de Prezenta • Bonusuri de Performanta • Transportul la/de la locul de munca este Gratuit • Orele suplimentare sunt platite la un tarif superior Angajatorul plateste transportul pana in Slovacia.

Cerinte

Conditiile care trebuie indeplinite sunt: - experienta minima la masina de cusut - cunostintele unei limbi straine nu sunt obligatorii insa constituie un avantaj - pentru aceasta oferta pot aplica atat femei cat si barbati, indiferent de varsta.