Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PROFILUL CANDIDATULUI: - Empatic - Foarte bune abilitati de comunicare - Sociabil si persuasiv - Optimist si motivat - Bine informat - Are obiective clare si stie cum sa realizeze - Tinuta si reprezentativitate corporatista - Organizat si orientat spre obtinerea de rezultate - Stil de vanzare prietenos si relaxat - Vinde fara sa apeleze la tehnici de vanzare agresive - Abilitati de leader AVANTAJ: - Experienta in asigurari - Experienta bancara

Cerinte

- Detinator PFA sau SRL sau - Disponibil sa constituie PFA sau SRL RESPONSABILITATI - Esti responsabil de realizarea obiectivelor stabilite de companie, - Participi activ prin training si intalniri de vanzare la realizarea obiectivelor echipei, - Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti. Oferta: - Venituri motivante - Sansa de a-ti construi o cariera in domeniul financiar-bancar - Mediu de lucru profesionist - Program flexibil - Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala