Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie bancara bazata pe accesibilitate, eficienta si incredere, cu o traditie de peste peste 100 de ani in deservirea atat a clientilor retail cat si a clientilor corporativi, unul dintre cele mai importante grupuri financiare din Romania, recruteaza in luna Aprilie 2013 colaborator full time/ part time cu statut PFA/ SRL pe pozitia de CONSILIER FINANCIAR. Beneficii: • Venituri in functie de performanta, sub forma de comision+bonusuri+componenta fixa; • Dezvoltare personala (traininguri gratuite de specialitate); • Avansarea pe trepte de cariera in functie de performante; • Mediu de lucru elegant, profesionist, business; • Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate , seriozitate si stabilitate financiara. Asuma- ti responsabilitatea dezvoltarii propriei cariere, solutia iti apartine! Daca- ti doresti sa faci parte din echipa noastra, trimite- ne un CV insotit de o scrisoare de intentie. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

Cerinte

Responsabilitati: • Prezentarea in mod profesional a produselor si serviciilor companiei (tinuta business); • Pastrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti a companiei, precum si atenta monitorizarea a portofoliului propriu de clienti; • Abilitati de a gestiona timpul de lucru si a gasi strategii proprii de marketing pentru a atinge si depasi obiectivele propuse; • Orientare catre client si rezultate, responsabilitate, onestitate; • Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie.