Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul de Consilier Imobiliar se adreseaza persoanelor de orice varsta, atat timp cat acestia prefera un stil de viata activ, un stil de viata care implica deplasarea in proportie de 60% din timpul de lucru pe teren. Consilierul imobiliar trebuie sa fie o persoana comunicativa, care se descurca in orice situatie, chiar daca aceasta presupune comunicarea cu persoane pe care le cunoaste prima data. Chiar daca este o munca ce presupune o implicare activa si creativa pentru a finaliza tranzactia, aceasta poate aduce beneficii substantiale atat pe plan personal, prin satisfactia oferita de realizarea acesteia, cat si pe plan financiar. Daca esti o persoana dinamica, careia ii place munca in echipa, dornica de a invata si urasti monotonia trimite un CV. Avantaje: a) Pachet salarial bazat pe salariu fix si comision la care se adauga bonusuri trimestriale. b) Masina de firma pentru deplasari. c) Telefon si decontarea carburantului in cazul folosirii masinii proprii. d) Premii pentru indeplinirea targetelor lunare, precum si pentru angajatul lunii. e) Suport din partea echipei noastre de consilieri, pentru solutionarea oricaror dileme. f) Un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si dinamica. g) Traininguri in domeniu, suport tehnic pentru desfasurarea activitatii si alte beneficii in functie de performante si de realizarile obtinute.

Cerinte

Cerinte: a) Cunoasterea a cel putin unei limbi straine. b) Carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj. c) Capacitati de comunicare foarte dezvoltate. d) Experienta in vanzari reprezinta un alt avantaj. e) Cunostinte PC, in special cunostinte pachet Office. f) Cunostiinte minime de utilizare a aparatelor foto. g) Bacalaureat absolvit cu minim nota 8. h) Capacitate de lucru intr-un mediu foarte dinamic.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala